Adana Günlük Kiralık Ev

Her türlü tatil yada iş seyehatlerinizdeki konaklamalarınız için otel ve pansiyon tarzı konaklama seçeneklerinize alternatif bir konaklama teklif ediyoruz. Biz Adana günlük kiralık ev firması olarak size otel konforunda daireler sunuyoruz.

Tüm iş ve tatil seyehatlerinizde klasik otel odalarından sıkıldıysanız, size kendi evinizi aratmayacak nitelik ve nicelikte ve de her bütçeye uygun Adana merkezli daireler sunuyoruz.  Günlük kiralık dairelerimiz şehir merkezine oldukça yakın ve ulaşım açısından da çok kolay konumdalardır. Dairelerimizin geneline yakında sıcak su, klima, lcd tv, mutfak malzemeleri, havlu, çarşaf, kılıf, internet  gibi malzemeler bulunmaktadır. Her kullanımdan sonra tüm dairelerimiz titizlikle temizlenir ve dezenfekte edilir. Bu sayede sizlere temiz ve hijyenik bir ortam sağlamış oluyoruz. Web sitemizi ziyeret ederek dairelerimizi inceleyebilir ve ekiplerimizi arayarak merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Günlük evlerimiz en az bir gün üzerinden kiraya verilir ve bu şekilde ücretlendirilir. Biz Adana günlük kiralık daire firması olarak müşterilerimizin rahat ve konforlu bir ortamda konaklaması için her türlü titiz çalışmayı gerçekleştiriyoruz.  Dairelerimizde bulunan mobilyalarda hem şık hemde konforlu ürünlerden seçilmiştir. Tüm dairelerimiz dayalı döşeli olarak sizlere sunulmaktadır.

GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

Adana günlük kiralık ev firması olarak kiraya verdiğimiz evlerde ihtiyacınız olan her şeyi hazır tutarız. Peçete, sıvı sabun ve şampuan gibi önemli ihtiyaçlarınızda ev hazır bulunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar