ADANA’DA NASIL KONAKLANILIR?

Konaklama denilince ilk akla gelen genellikle otellerdir. Otellerin standart hizmetlerinden faydalanılmak istenilir. Ancak bir taraftan da insanlar ev ortamında bulundukları gibi rahat etmek isterler. Otellerde konaklanan süre zarfı içerisinde de kendi evlerini ararlar. Bu düşünceden yola çıkılarak Adana günlük evler konaklamanın yeni adresleri olarak karşımıza çıkar ve misafirlerine çeşitli olanaklar sunarlar.

Evlerin bakım ve onarımına bir yandan da tasarımına kazandırılan düzen misafirlere kendi evlerini hatırlatır. Amaç her bir misafiri en iyi, en rahat edilebilir şekilde ağırlamaktır. Sıcak su, mutfak ve mutfak araç-gereçleri, çamaşır makinası gibi temizlik araç- gereçleri Adana günlük eşyalı evlerde mevcuttur. Evde bulunan her bir makine veya araç-gereçlerin bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Kullanım esnasında arızalar meydana gelmiş ise hızlı bir şekilde sorun çözüme kavuşturulur. Ev düzeni yanı sıra çevre faktörlerine bağlı imkânlara da yer verilebilir. Alışveriş merkezleri Optimum, Real ve CarreforurSA alışveriş merkezleri olup evler sırasıyla bu merkezlere araç ile 15 dakika, araç ile 5 dakika ve yürüyerek 5 dakika mesafelere sahiptir. Havaalanı hizmetlerine ihtiyaç duyulması halinde Adana Havaalanı araç ile 10 dk. Uzaklıkta bulunmaktadır. En yakın hastanelerden biri Medline Hastanesi olup 8 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Aracı olan ve olmayan kişilere alternatifler sunan

Adana’da bulunan günlük kiralık ev ve dairelerin oldukça avantajlı olduğu görülmektedir. Adana günlük daireler de aynı şekilde tüm olanaklarla donatılmışlardır.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar